MEZOTERAPIA IGŁOWA FUSION®

JAK DZIAŁA MEZOTERAPIA IGŁOWA FUSION®. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wprowadzaniu kombinacji  dawek substancji aktywnych, które będą odpowiednio działały terapeutycznie na skórę  twarzy, szyi, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. Większość kosmetyków, kremów które używamy na co dzień jest „zbudowana” ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są w stanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie końcowym działamy tylko na zewnętrzną warstwę naskórka, uzyskujemy  zadawalający rezultat, ale jest on  chwilowy. Uzupełnieniem takiej pielęgnacji jest mezoterapia igłowa dająca szybkie a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane substancje odżywcze w połączeniu z nowoczesną metoda aplikacji gwarantują bardzo satysfakcjonujące efekty.

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, niechirurgiczną która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Nie istnieje sposób bardziej efektywny  w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo- nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową, jak i  osiągnąć  znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Zalecana liczba zabiegów to: 3-6
Odstępy między zabiegami to: 10-14 dni

Dodatkowo dla podtrzymania idealnego stanu skóry zaleca się wykonywanie zabiegów odświeżających około dwóch , trzech razy w roku.