Eiszelle zabieg z komórkami macierzystymi

Eiszele – efekt wieloletnich badań nad technologią pozyskiwania komórek macierzystych. Jest to nowy wymiar kosmetyki!

NATURALNY I BEZPIECZNY!
Bez konserwantów i parabenów.
JEDYNY TAKI ZABIEG W POLSCE!!!
 
To innowacyjny zabieg anty-aging oparty na unikalnej formule składników, z których główną grupę stanowią świeże komórki pozyskiwane z różnego rodzaju tkanek specjalnej rasy owiec Św. Jakuba skóry i tkanki łącznej .Wybór tego gatunku , oparty jest wieloletnich doświadczeniach, charakteryzuje duża wytrzymałość – wykazują najniższą podatność na choroby nowotworowe, wirusowe, bakteryjne. 
Naturalne czynniki wzrostowe, cytokiny przeciwzapalne i inne substancje czynne pobudzają skórę do odnowy, rewitalizacji a uśpione komórki macierzyste skóry zaczynają się namnażać i aktywnie działać. Zdolność do nieograniczonej liczby podziałów komórek macierzystych daje efekt w postaci nieustającej regeneracji skóry właściwej oraz naskórka.
Produkt powstaje w warunkach laboratoryjnych, gdzie pakowany jest do sterylnych strzykawek, dając gwarancję wysokiej jakości i skuteczności działania. Składnikami wspierającymi są kolagen morski, wit C, chlorek wapnia.
Zabieg dedykowany do każdego typu skóry głównie skór dojrzałych, skór wyniszczonych długotrwałą dietą odchudzającą bądź chorobą. Również wyjątkowe rezultaty przynosi w przypadkach takich jak trądzik, egzema, reakcje alergiczne i rozstępy.
eiszelle1